Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016137/0019

Grafik 20. Jhdt.

Herwig Zens und Adolf Frohner,3 Radierungen, 20 x 30 cm, die Nr.8/30, 29,5 x 39 cm, mit EdA beschriftet, Lichtränder, 19,5 x 17,5 cm, die Nr.56/99, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Grafik 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online