Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016138/0047

Fritz Zerritsch der Jüngere

(Wien 1888-1985) "Weiblicher stehender Akt", signiert F. Zerritsch, Kohle auf Papier, Ausschnitt 40 x 14 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Fritz Zerritsch der Jüngere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online