Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016138/0082

Aquarellist um 1900

"Landschaft mit Haus und Holzhütten", monogrammiert A. W., Aquarell auf Papier, Ausschnitt 22 x 28 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Aquarellist um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online