Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014350/0009

Maler 19. Jhdt.

2 Herrenportraits, Öl auf Karton bzw. Metall, ca. 13 x 10 cm, gerahmt, tlw. krakeliert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

08.11.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler 19. Jhdt.

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.10. - 07.11.2018