Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-039124/0001

Wandspiegel i. josefin. Stil,

19./20. Jh., ornamental in Form von Festons beschnitzter sowie massegezierter Holzrahmen, goldgefasst, Schleifendekor, erg. facett. geschliff. Spiegeltafel, ca. 91 x 66 cm, gepflegter Zustand.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

05.11.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wandspiegel i. josefin. Stil,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 05.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online