Altschliffbrillant Anstecknadel
Gold 580, ca. 030 ct, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), grüner Schmuckstein, 2 g, Etui, Brillant mit Oberflächenmerkmal
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
06.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |