Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099488/0023

Historismus Silber Schale,

Historismus Silber Schale, - Stříbro

oval fassoniert, getriebener Früchtedekor, 12 x 9,8 cm, Gewicht 59 g, Wiener Flügelpunze ab 1925, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.11.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Historismus Silber Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online