Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-096766/0012

Birminghamer Silber Zünderschachtel,

rechteckig, Rillendekor, Holzauskleidung, 7,5 x 5,2 x 2,8 cm, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen 1925, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online