Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099493/0027

Wiener Biedermeier Teekanne,

Silber, rund, gebaucht, Steckdeckel, Holzhenkel, Monogramm, Höhe 15,5 cm, Bruttogewicht 676 g, Meisterzeichen Christian Sander, Alt Wiener Beschauzeichen 1929, Druckstellen, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.11.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Wiener Biedermeier Teekanne,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 12.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online