Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065392/0040

Österreich um 1840/50

Christus mit der Dornenkrone, Aquarell auf Papier, 21 x 16 cm, Passep., gerahmt, am Rahmen Schildchen: C. Agricola, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Österreich um 1840/50

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online