Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 246

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-1987 Graz, Besuch der Landeskunstschule Graz) Madonna mit Kind, handsigniert B. Stübinger-K, Öl auf Leinwand, 68 x 56 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen, Rahmen gering abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

22.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 22.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.10. - 19.11.2018