Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 160

Gregor Traversa *

(Graz 1941-2007, Mitbegründer der Galerie im Cafe Schillerhof, Sommerakademie Salzburg) "Industrielandschaft", handsigniert, datiert Gregor Traversa 79, Radierung in Farbe, Nr. 14 von 70 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 32 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Lit.: Gregor Traversa, Radierungen 1969-1999, Abb. S.23, Nr.123b

Expert: Friedrich Reinbacher

22.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gregor Traversa *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 22.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.10. - 19.11.2018