Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 37

Max Robathin *

(Mureck 1882-1970 Graz, Mitglied der Vereinigung Bildender Künstler Steiermarks) Almlandschaft, rückseitiger Signaturstempel M. Robathin, Öl auf Leinwand (Ölstudie), 22 x 28 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Max Robathin *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 22.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.10. - 19.11.2018