Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035487/0032

Laura Wohnlich

(Deutsch um 1900) Huldigung, rückseitig beschriftet und datiert: Dresden 1889, Öl auf Holz, ca. 27 x 21 cm, Jugendstilrahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.08.2017 - 15:59

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Laura Wohnlich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 24.08.2017 - 15:59
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.08. - 24.08.2017