Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035483/0004

Carl Irmer

(Babitz b. Wittstock 1834-1900 Düsseldorf) Anwesen in hügeliger Landschaft, signiert unten links: Irmer, Gouache auf Papier, ca. 12 x 16 cm, Holzpassepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.08.2017 - 15:59

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Carl Irmer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 24.08.2017 - 15:59
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.08. - 24.08.2017