Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Die Eisenbahn, im Stein Signatur und Titel, Blatt aus der Mappe X/6, ca. 22 x 34 cm, Blatt ca. 39 x 53 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
24.08.2017 - 16:02
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.08.2017 - 16:02 |
Prohlídka: | 18.08. - 24.08.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-