Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034942/0004

F. Havet

(um 1900) Herbstliche Landschaft an einem Gewässer, signiert unten rechts: F. Havet, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 26 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

24.08.2017 - 16:50

Vyvolávací cena:

F. Havet

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.08.2017 - 16:50
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.08. - 24.08.2017