Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034804/0081

Altarleuchter im Barockstil

Holz, allseitig geschnitzt, blattvergoldet, dreiseitiger Volutensockel, freistehend, Balusterschaft, Eisendorn, Tropftasse, Gesamthöhe ca. 78 cm, beschädigt, gebräunte Bruchstelle, Metallteile fehlt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

24.08.2017 - 16:53

Vyvolávací cena:

Altarleuchter im Barockstil

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.08.2017 - 16:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.08. - 24.08.2017