Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034107/0044

Erik Valter *

(Schweden 1892-1967) Frühlingsblumen in Vase mit Apfel, signiert unten rechts: E. Valter, Öl auf grober Leinwand, ca. 75,5 x 65 cm, beschädigter Rahmen

Expert: Richard Krautgartner

24.08.2017 - 17:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erik Valter *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 24.08.2017 - 17:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.08. - 24.08.2017