Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033958/0017

Ludwig von Senger

(Waldsassen 1873-1937 München) Vorfrühling in bayerischer Landschaft mit Dorfkirche, signiert unten links: L. v. Senger, Öl auf Leinwand, ca. 75 x 100 cm, Farbfehlstellen, löchrig, gerahmt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

24.08.2017 - 17:27

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Ludwig von Senger

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.08.2017 - 17:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.08. - 24.08.2017