Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045943/0007

Brillant Farbstein Brosche Kornähren

Brillant Farbstein Brosche Kornähren - Schmuck

Gold 750, Rubine, Saphir, französische Amtspunze, 6,6 g øg6

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

16.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 16.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.11. - 16.11.2018