Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020631/0001

Künstler Ende 20. Jh.

Notre Dam, Aquarell auf Papier, betitelt datiert 84 12 x 15,5 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.08.2017 - 16:09

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler Ende 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.08.2017 - 16:09
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.08. - 23.08.2017