Koppchen
Keramik, ziegelroter Scherben, fernöstlicher Dekor, ungemarkt Höhe 5,2 cm. am Rand gering bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.08.2017 - 16:35
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Koppchen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.08.2017 - 16:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.08. - 23.08.2017 |