Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-038137/0024

Oö. Bauerntruhe,

Oö. Bauerntruhe, - Nábytek

Hirschbach 19. Jh., mittels Blumengirlanden und -reigen bemalter Nadelholzkorpus, konturiert von rocaillenförmigen Feldern, klappbarer Truhendeckel, 1 Beilade, ca. 66,5 x 138 x 65,5 cm, Alters- und Gebrauchsspuren. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

03.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Oö. Bauerntruhe,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 03.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online