Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021185/0170

1 Fußbecher

1 Fußbecher - Umění a starožitnosti

Böhmen 1. Hälfte 19. Jh. färbig gemalter Blütendekor Höhe 22,3 cm. Sockel restauriert

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

1 Fußbecher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 10.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 29.11. - 10.12.2018