Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021379/0001

Leopold Alois Kellermann *

(Wien 1896-1989) Karner in Mödling, Mischtechnik auf Papier signiert Kellermann 71 betitelt 45 x 33 cm. in Passep. Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.12.2018 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Leopold Alois Kellermann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 10.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.11. - 10.12.2018