Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021327/0010

Paar Armsessel

im ital. Barockstil, qualitätvolle Arbeiten aus der 2. Hälfte des 19. JH, geschweifte, geschnitze Nußholzgestelle mit desolaten Tapezierungen, Altersspuren

10.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Paar Armsessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 10.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.11. - 10.12.2018