Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099685/0019

Hinterglasbild, Ecce Homo, Buchers,

weißer Hintergrund, Jesus in Medaillon von Blumen umgeben, alt gerahmt 18 x 24 cm, 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

10.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Volkskunst, Skulpturen, Fayencen
Datum: 10.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online