Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099694/0004

Thronende Madonna mit Kind,

20. Jh., Holz, farbig und goldfarben gefasst, Höhe 43 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Thronende Madonna mit Kind,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti - arte popolare, sculture, la faentina
Datum: 10.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online