Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022958/0010 -

Hans Weibold *

(Linz 1902-1984) Blick auf Salzburg, rechts unten signiert und datiert: Hans Weibold 1955, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, ca. 29 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

11.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Weibold *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 11.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online