Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023637/0012

Oskar Kokoschka *

(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) Bühnenentwurf für "Comenius", handmonogrammiert: O K (ligiert), signiert: (19)76, Lithographie, Blattgröße ca. 50 x 65 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

11.12.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oskar Kokoschka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 11.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online