Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023112/0091

Paul Schmidtbauer *

(Lividraga 1892 - 1974 Graz) rückseitig betitelt "Koglhof", handsigniert, datiert Schmidtbauer 42, Öl auf Karton, Bildausschnitt 8,5 x 11,5 cm, in Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

17.12.2018 - 15:44

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paul Schmidtbauer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2018 - 15:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 03.12. - 13.12.2018