Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099478/0038

Prager Glas Karaffe mit Silbermontierung,

rund, farbloses Glas mit Schliffdekor, Scharnierdeckel, Höhe 19 cm, Meisterzeichen, Prager Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 17.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online