Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061085/0001

Österreichischer Künstler, um 1880

Almenlandschaft, Öl auf Leinwand, 42,5 x 53 cm, gerahmt, beschädigt, Krakelees, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.08.2017 - 17:16

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.08.2017 - 17:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 16.08.2017