Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060978/0009

Josef Eidenberger *

(Bad Goisern 1899-1991 Wien) GAsteiner Wasserfall, laut rückseitiger Betitelung, sigiert Josef Eidenberger, Öl auf Holz, 38 x 30 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.08.2017 - 17:18

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Josef Eidenberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.08.2017 - 17:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 16.08.2017