Diamantdamenring zus. ca. 1,00 ct
Gold 375, ein Altschliffbrillant ca. 0,70 ct, Achtkantdiamaten zus. ca. 0,30 ct, Rubine, RW 51, 7,1 gøx
21.08.2017 - 16:11
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.08.2017 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.08. - 21.08.2017 |