Brillantarmkette
Gold 585, Brillanten zus. ca. 1,30 ct Länge ca. 23 cm. 16,4 g Gebrauchsspurenøg15
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.08.2017 - 17:23
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantarmkette
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.08.2017 - 17:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.08. - 21.08.2017 |