Damenring
Platin 950/Rosegold 750, RW 558,9 g øP9
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
14.01.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Damenring
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.01.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 14.01.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Konvolut Zierglas, Ende 19./Anfang 20. Jhdt.,
- Diamantkulturperlenanhänger
- Brillant Damenring