Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118856/0000

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Südsteirische Winzerhäuser, handsigniert Carl Rotky, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 20 x 14 cm, Passepartout, unter Glas, Altersspuren, rechte Glasecke leicht beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

14.01.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.01. - 14.01.2019