Franz Stoitzner
(Wien um 1910/20) Blumenstillleben, handsigniert F. Stoitzner, Öl auf Karton, 18,5 x 24 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.01.2019 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Stoitzner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.01.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 14.01.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Rubin Brosche Schmetterling
- Hund und Katze,
- Karl Hodina *