Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023112/0082

Franz Stoitzner

(Wien um 1910/20) Blumenstillleben, handsigniert F. Stoitzner, Öl auf Karton, 18,5 x 24 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

14.01.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Stoitzner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.01. - 14.01.2019