Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019605/0001

Günther Edlinger *

(Salzburg 1958 geb.) Hommage an Andy Warhol - Queen Elisabeth II., signiert: Edlinger, datiert: 2016, bezeichnet, Mischtechnik mit Kunstharz auf Bildträger, montiert auf Holz, Außenmaß ca. 87 x 65 cm (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

15.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Günther Edlinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 15.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online