Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023808/0001

Maler des 19. Jahrhunderts

Stillleben mit Hummer, Austern und Früchten, signiert: L. Mercier, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, masseverzierter Rahmen gering beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

15.01.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 15.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online