Čís. položky 194-023961/0009

Aquamarin- Brillantring

Aquamarin- Brillantring - Klenoty

Gold 585, Aquamarin ca. 8 ct, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 57, Tragespuren, 11,5 gøG10

22.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Aquamarin- Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online