Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036891/0025

Unbekannt

(2. Hälfte 20. Jahrhundert) zwei Bilder: a) Ehepaar und Pferde; b) Hofhund; unsigniert, Mischtechnik auf Papier, je ca. 43 x 61 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2019