Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037194/0003

Richard Utescher

(20. Jahrhundert) Meeresbrandung, signiert unten rechts: R. Utescher, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 93 x 109 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Richard Utescher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 17.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2019