Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036715/0019 -

Gregor Traversa *

(Graz 1941-2007) Traum, signiert und datiert unten rechts: Traversa 1965, rückseitig betitelt und beschriftet, Tusche (punktiert) auf Papier, ca. 18,5 x 22,5 cm, Blattrand mit Klebestellen, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.01.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gregor Traversa *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2019