Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036715/0029 -

Alexander Rudolf Kubiczek *

(Wernburg 1942 geb.) Die Wurzel der sphärischen Aberation, monogrammiert unten rechts: AK(ligiert), Passepartout signiert und datiert (19)65, Bunststiftzeichnung auf Papier, ca. 21 x 13 cm, Passepartout, stockfleckig, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alexander Rudolf Kubiczek *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2019