Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036715/0027 -

Rudolf Hradil *

(Salzburg 1925-2007 Wien) Rom, signiert mit Bleistift unten rechts: Hradil, Lithografie, ca. 22 x 30 cm, linke unterer Eckteil fehlt, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Hradil *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2019