Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021416/0003

Sakrale Darstellung, "Missionar bei der Taufe eines Indianers"

, 1. Hälfte 19. Jh. Öl auf Holz in ovaler Grundform, ca. 61 x x 43 cm, Alters- u. Reparaturspuren, verzogen

14.01.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 14.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 03.01. - 14.01.2019